Łagów

Łagów - wieś w województwie łódzkim, w powiecie łowickim, w gminie Łyszkowice.

Atrakcje w okolicy

Łyszkowice, ul. Kościelna 2
Parafia Świętego Kazimierza w Łyszkowicach - parafia należąca do dekanatu Łowicz-św. Ducha diecezji łowickiej. Erygowana w 1928. Mieści się przy ulicy Kościelnej. Duszpasterstwo w niej prowadzą księża diecezjalni.
Rezerwat przyrody Źródła Borówki – florystyczny, krajobrazowy i leśny rezerwat przyrody w gminie Maków, w powiecie skierniewickim, w województwie łódzkim.
Rezerwat przyrody Uroczysko Bażantarnia – florystyczny i leśny rezerwat przyrody w gminie Skierniewice, w powiecie skierniewickim w województwie łódzkim.
Okręt - jezioro w woj. łódzkim, w powiecie łowickim, w gminie Domaniewice, leżący w obniżeniach doliny rzeki Bobrówki, w pobliżu działu wodnego pomiędzy dorzeczami Wisły i Odry.
Sanktuarium Matki Bożej Domaniewickiej Pocieszycielki Strapionych i Pięknej Miłości - sanktuarium w Domaniewicach ustanowione w 1975 roku przez kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Rezerwat przyrody Bukowiec - florystyczny i leśny rezerwat przyrody w gminie Łyszkowice, w powiecie łowickim, w województwie łódzkim.
Domaniewice, ul. Główna 4
Parafia Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach - parafia należąca do dekanatu Głowno diecezji łowickiej. Erygowana w XIV wieku. Mieści się przy ulicy Głównej. Duszpasterstwo w niej prowadzą księża diecezjalni.
Rezerwat przyrody Kwaśna Buczyna – florystyczny i leśny rezerwat przyrody w gminie Rogów, w powiecie brzezińskim, w województwie łódzkim.

Podziel się

Printer-friendly versionPDF version
0
Brak ocen
Copyright © 2010-2012 by KGNET