Gnojewo

Gnojewo - wieś w województwie pomorskim, w powiecie malborskim, w gminie Miłoradz.

Atrakcje w okolicy

Parafia św. Michała Archanioła w Miłoradzu – parafia rzymskokatolicka w diecezji elbląskiej. Erygowana w XIV wieku. Do parafii należy miejscowość Miłoradz. Tereny te znajdują się w gminie Miłoradz, w powiecie malborskim, w województwie pomorskim.
Jezioro Mątowy Długie – jezioro na Żuławach Wiślanych, położone w gminie Miłoradz, w powiecie malborskim, w woj. pomorskim. Zbiornik ma powierzchnię 9,57 ha.
Jezioro Mątowy Wielkie – jezioro na Żuławach Wiślanych, położone w gminie Miłoradz, w powiecie malborskim, w woj. pomorskim. Zbiornik ma powierzchnię 16,68 ha.
Gorzędziej, ul. Księdza Hundsdorfa 7
Parafia św. Wojciecha w Gorzędzieju - parafia rzymskokatolicka w dekanacie Tczew diecezji pelplińskiej. Do parafii należą miejscowości: Mała Słońca, Rybaki. Tereny te znajdują się w gminie Subkowy, w powiecie tczewskim, w województwie pomorskim.
Parafia św. Urszuli w Lichnowach – parafia rzymskokatolicka w diecezji elbląskiej. Do parafii należą miejscowości: Dąbrowa, Lichnowy, Lichnówki, Parszewo, Pordenowo, Tropiszewo. Tereny te znajdują się w gminie Lichnowy, w powiecie malborskim, w województwie pomorskim.
Parafia św. Mikołaja w Lisewie Malborskim – parafia rzymskokatolicka w diecezji elbląskiej. Parafia erygowana ok. 1310 roku, reerygowana 15 czerwca 1979 roku przez biskupa gdańskiego Lecha Kaczmarka przez wydzielenie z parafii Matki Bożej Wniebowzięcia w Kończewicach.

Podziel się

Printer-friendly versionPDF version
0
Brak ocen
Copyright © 2010-2012 by KGNET